Aktualności

Treść

W dniu 23 czerwca uczniowie klas 0–VIII naszej szkoły uczestniczyli w Rajdzie Szkolnym. Podczas rajdu została odprawiona Msza Święta w warunkach polowych. Następnie wspólnie spędziliśmy czas na świeżym powietrzu i zjedliśmy kiełbaski.

Jesteśmy szczególnie dumni z naszych najmłodszych uczniów, którzy dzielnie pokonywali trasę. Wszyscy wykazali się wytrwałością, dobrym humorem i wzorową postawą.

Dopisała nam również piękna, słoneczna pogoda. Do szkoły wróciliśmy trochę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i pełni miłych wspomnień.